ŠOK! Justin Bieber si ostříhal vlasy.

26. february 2011 at 20:30 | Lentilka |  Co nešlo nepředat dál...
Už nemá sestřih jako idiot, co budeme dělat?..Pokud máte rádi (=milujete jeho holčičí hlas a posloucháte to, jak neumí narozdíl od 1D, zpívat) Justina, tak dál radši nečtěte..Pozor, v textu se vyskytuje IRONIE!!!


Urážet vlasy Justina, je v podstatě to samé jako urážet vlasy Liama, ale Liam je prostě Liam a Justin je Justin. V jeho případě si pár slov na jeho adresu prostě neodpustíme. Jak píše jeden nejmenovaný server, Justin Bieber udělal nejodvážnější věc ve svém životě. Ne, nemyslíme to, jak tehdy šel v deset večer sám domů z družiny. Je to mnohem víc. Justin si nechal ostříhat vlasy. A mimochodem je nechal vydražit, a výtěžek půjde na charitu. Nechcete podpořit dobrou věc, a ještě mít doma originalní věc (z) Justina, třeba na výrobu woodoo panenky?? A nebo si zavolejte strýčka Pompo a možná Vám vyroste Justin Bieber. A bude jenom váš, a bude záležet jenom na Vás co sním budete dělat..to stojí za hřích, nemyslíte??..:D
Když trochu pozměníme rčení: "Dlouhé vlasy, krátký rozum" na "Krátké vlasy, krátký rozum", máme přesnou definici Justina. Jo, to na něj sedí. Zde si můžete přečíst pár perel z rozhovoru pro časopis Rolling Stone.

O sexu před manželstvím: "Řekl bych, že by člověk neměl spát s nikým, koho doopravdy nemiluje. Myslím, že by člověk měl počkat na někoho, koho opravdu miluje."
O politice: "Moc nerozumím politickým stranám. Ale ať už je to co mají v Korei, cokoliv, je to špatné."
O potratu: "Nemyslím, že by potraty byly něco dobrého. Není to něco jako zabít dítě?"
O potratu v případě matky, která byla znásilněná: "Hm. No, myslím, že to je hodně smutné, ale všechno se děje z nějakého důvodu."

Justin bez svých typický vlasů...


Takže, když už se nemůžeme dívat na Justina a jeho staré vlasy, (má mimochodem sexy otce, - to není ten chlap na obrázku) a nemáme v plánu posílat peníze na charitu, to si radši adoptujeme nějaké africké dítě, budeme se dívat dál na Liama, který to má v hlavě aspoň v pořádku..Ale pokud se Vám Justin líbí, nic samozřejmě nenamítáme, nám se taky dřív líbil, ale potom jsme potkali One Direction a svět se změnil.

Líbí se Vám Justin, a co si myslíte o jeho novém účesu???..Comment please!!

Pokud Vám to nebude vadit, tak sem občas přidáme nějaké novinky o Justinovi, protože o něm se prostě strašně dobře píše, myslím, že je to dokonce lepší odbourání než dělat třeba judo nebo box, a to už je co říct..:D Takže teď prosím comment..!!
 

5 people judged this article.

Comments

1 martinka martinka | 26. february 2011 at 22:01 | React

ja Justina nesnašam,nepáči sa mi ako spievá.. ale ty vlasy ma teraz celkom pekné..

2 Bárčí Bárčí | 23. january 2012 at 15:48 | React

Moje kámoška o něm musí pořád mluvit a každej den líbat jeho plakáty.                                 Odpověď zní:ne opravdu ho ráda nemám :-D  :-D

3 Dadys Dadys | 8. february 2012 at 13:35 | React

Mě nevadí, ale takovýmto skvělým článkům nikdy neodolám! A šíleně se mi líbí věta
"Urážet vlasy Justina, je v podstatě to samé jako urážet vlasy Liama, ale Liam je prostě Liam a Justin je Justin." A  jestli si dobře pamatuju tak Luis měl taky hodně podobné vlasy v X factoru, ale je dobře že udělal změnu, Tohle mu totiž sluší mnohem více!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement