Boys in L.A. recording new album (January)

23. february 2011 at 14:53 | Lentilka |  Novinky
Zdravím, věřte tomu, nebo ne, ale One Direction teď opravdu pracují na svém debutovém albu. Asi před pár týdny odletěli na pár dnů do L.A., kde se sešli se Savanem a dalšími finalisty X factoru. Pokud chcete být první, kdo se dozví něco o jejich spolupráci se Savanem Kotechou (vokální trenér X faktoru, který mimo jiné píše taky pro Ushera), o tom kdy album vyjde a co na něm uslyšítě, čtěte dál...!!

Datum vydání: Je příliš brzy na to odpovědět, ale zvěsti naznačují, že album vyjde dřív než album Cher Lloyd (4.místo v X factoru UK 2010) a dokonce dříve než album Matta Cardlea (vítěz X factoru UK 2010). Spekulovalo se o vydání alba někdy kolem září (srpen-říjen)..ale to ještě není jisté.
První single: Nejsem si 100% jistá, ale podle (ne)oficiálních zdrojů by měl vyjít 13.března(což je za velmi krátkou dobu..jupííí)..Žádné zprávy o tom co je single zač, zatím nejsou, ale nebyli by jsme překvapeni, kdyby to byla jejich vítězná píseň v X factoru - Forever Young, která se už mimo jiné dá stáhnout.
Kdo to všechno bude produkovat: Je už prakticky potvrzeno, že RedOne (který mimo jiné pracoval na hitu Bad Romance) se bude na této velké události podílet. Chlapci se rovněž setkali jak se Savanem Kotechou v L.A., tak i s Steve Mac, který "vyrábí" písně například pro skupinu The Wanted.
Možné písně: Název alba by měl být stejný jako název prvního singlu, Forever Young, a vlastně jejich první kniha se jmenuje taky Forever Young. No jo kdo by nechtěl "Stay young forever". :D Další songy by měly pravděpodobně být jejich cover verze z X faktoru, Torn, Chasing Cars a asi nejpovedenější cover píseň od Rihanny, Only Girl (In The World) .
I nadále budeme sledovat "breaking news" o 1D.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement